1. Pasy ładunkowe
  2. Zabezpieczenia ładunków w transporcie
  3. Wyposażenie ADR
  4. Druki CMR i nne mapy ścienne drogowe i kodowe, atlasy samochodowe
  5. Łańcuchy przeciwśnieżne
  6. Tablice informacyjne i ostrzegawcze
  7. Tarcze do tachografów
ŁAŃCUCHY PRZECIWŚNIEŻNE
 
ALPIN "V" producent KWB-Pewag AUSTRIA
Zastosowanie czterobocznych ogniw wykonanych z najwyższej jakości stali stopowych gwarantuje doskonałą przyczepność do drogi. Łańcuch tego typu charakteryzuje się prostą obsługą, symetryczny wzór rombowy zapewnia spokojne prowadzenie pojazdu. Dostępny we wszystkich rozmiarach: ciągniki siodłowe, naczepy, samochody ciężarowe
 
SELECT SUPER producent MAGGI Włochy
Łańcuch w układzie rombowym, ogniwa o przekroju kwadratowym, wyposażony w dodatkowe ogniwa ułatwiające pracę w skrajnie trudnych warunkach. Dostępny w rozmiarch: 295/60/22,5 * 315/60/22,5 * 315/70/22,5 * 295/80/22.5 * 315/80/22,5.
 
A015 producet KWB-Pewag AUSTRIA
Łańcuchy o wzorze drabinkowym z ogniwami o przekroju kwadratowym wykonane ze stali borowo-manganowej termicznie utwardzanej. Wzmocniony w ten sposób materiał i zwarta budowa gwarantują prawidłową eksploatację bez ryzyka dla kół. Dzięki prostemu montażowi i demontażowi ła?cuchy te idealnie nadają się do stosowania np. w autobusach.
 
CINGOLI producent SIMAKA Włochy
Sektory łańcuchowe do samochodów ciężarowych. Każda pojedyncza sekcja składa się z trzech równoległych łańcuchów. Łatwe w montażu. Dostępne we wszystkich rozmiarach na samochody cięzarowe i autobusy.
 
Copyright Antex. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Webdesign Studio Multimedialne Arkadia © 2006